Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha észrevennék a 7-12. eslányo...

Ha észrevennék a 7-12. eslányok, hogy a tesi öltözőben kukkoljuk őket, mit szólnának szerintetek? És ti mit szólnátok, ha veletek történne meg?

Figyelt kérdés

A fiú zuhanyzójából fel lehet mászni és fent a az elválasztó fal nem a plafonig ér, így föntről leskelődünk... Bugyiban/Tangában és melltartóban látjuk őket, de van olyan hogy fürdik valaki és akkor az egész meztelen testére csont nélkül van rálátás és még fotózhatunk is.

14/F


2009. dec. 3. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
a kis csövesek...szerintem hagyjátok abba.mit szólnátok ha a lányok kukkolnának titeket?? égnétek gondolom...
2009. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha kiderülne, hogy engem kukkolsz, kegyetlenül elvernélek, és bizton állíthatom, hogy azok a lányok, akiket ismerek, ők is elagyabugyálnának titeket rendesen, szóval ha nem ilyen kis naiv, rendes, "lányos" lányokat, vagy esetleg plázap*csákat kukkoltok, akkor nem kevés félnivalótok van. Vagy, hogy máshogy fogalmazzam meg, az életben maradási esélyeitek 0-10% közé tehető. :DD

18/L

2009. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

Olyan bu-zi hozzászólásokat írtak eddig.

Én kur-vára irigyellek titeket. Szerintem azzal h láttok egy-két esztétikus cicit még senkinek nem ártotok.

Telóra viszont veszélyes felvenni és a lányok apukái seggberaknak titeket, ha megtudják. (ne tegyétek.)

2010. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Írj már rám tesó,vmit kérdeznék egy másik üggyel kapcsolatba.
2011. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én is irigyelek titeket:D,rám is rám írhatnál :D
2011. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
szánalmasak vagytok, nagyon gyáva dolog ha észre vesznek a csajok akkor az esélyed náluk 0%
2013. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha nem fotózzátok,akkor még vicces.
2014. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok,engem nyugodtan nézhetnének a lányok,hagynám nekik ,hogy fotózzonak,ugyanígy nézhetem én is a csajokat.-én ezt élvezem
2014. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!