Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a hónapban töltöm a...

Ebben a hónapban töltöm a 18-at. Miért olyan nagy szám ez?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy igyam le magam mert milyen nagy dolog...persze engem is vonz,hogy igyak egy kicsit.

Szeretném a barátaimmal tölteni de nem jönnek el hogyha nem lesz elég pia.

Mostanában eléggé megváltoztak.Ha buli van álladóan isznak.

De ez annyira nem jó buli.Legyen alkohol,de ne ez töltse ki az egészet...

Most mit csináljak? Mondtam nekik hogy nem lesz nálam szilveszterrel egybekötött buli mert nem akarok sok alkoholt.Erre azt mondták h béreljünk ki. Ha nincs elég pia már el sem jönnek?


2009. dec. 2. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 18-ik születésnapomat is nagy dobra verték a barátaim, de nem nagyon érdekelt ez fajta hozzáállás, hogy "Igyuk le magunkat a sárga földig!" Úgyhogy inkább a családommal ünnepeltem a 18-ik születésnapomat és sokkal jobban éreztem maam velük és a hülye vicceikkel, mintha a barátaimmal egész este vedeltünk volna. Főleg, hogy tudtam, hogy valójában nem is engem akartak ünnepelni, hanem csak ok kellett nekik az ivásra.
2009. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, aki mostanában tölti a 18-at, nem igazán érzik a súlyát.

Annak idején mikor még én töltöttem, tülkön ülve vártam, mert meg volt mondva, akkor mehetek bulizni, és addig maradhatok, ameddig akarok, ha betöltöttem a 18-at, és csak akkor lehet barátom is. A mai időkben már a 13 éves kislányok is fiúzhatnak, ihatnak, bulizhatnak,mert szarnak rájuk a szülők. Az én korosztályom még meg lett úgymond nevelve. Most már elvesztette az értékét a 18. szülinap :) De az én gyerekem is így fog felnőni. Bár azért 16 évesen TALÁN elengedem, de akkor se addig ameddig ő akar.

2009. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy szám...nekem is most volt,és?

Amúgy meg miért nevezel ilyen embereket a barátaidnak?

2009. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem ittam le magam idén, olyan szülinap mint a többi. én a 20-at várom, vajon megérzem hoogy már 2 évtizede élek? :D
2009. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!