Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok ha nem akarja...

Mit csinálhatok ha nem akarja visszaadni a barátom barátjának a barátnője a kölcsönadott ruháimat?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy a barátságuk sinylődje ezt meg de nekem kellenek azok a ruhák. Miért én szívjam meg azt hogy kedves vagyok
2008. júl. 16. 13:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Na ez egy kicsit bonyorult:Dde szerintem mondd meg neki egyszerűen h kellenek a ruhák és emiatt nem hiszem hogy megharagudna...
2008. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetőséged van rá, akkor csengess be hozzá, és mond meg, hogy most eljöttél a ruháidért. Így nem bújhat ki, vissz kell adnia a ruhákat. Vagy a barátod barátját zaklasd ezzel. Ha így sem dják vissza, akkor nem tehetsz semmit :-(
2008. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem akarja visszaadni??!! Akkor fizesse ki ha mindenáron meg akarja tartani. Ha pedig ezen megsértődik, nem is igazi barát.
2008. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna kölcsönadni,nem értem ezt a logikát a mai fiatalok között hogy csak ugy kölcsönadok egy ruhát,mert még ha az anyámét kérném el,vagy a tesomét az más,de egy vadidegennek??

Na mindegy,próbálj célozgatni rá hogy neked nagyon fontos a ruha,mert a hét végén egy buliba nagyon jól jönne,de ha már itt tartunk szépen kérd vissza a többit is.

Végül is te ruháid,nem örökbe adtad hanem kölcsön,csak azt se értem hogy ha már az illető kölcsön kapta,miért nem éri fel ésszel hogy visszaadja azokat,gondolom elfelejti,de ez sem mentség erre!

Bocs ha kicsit durva voltam,csak ügyesen sok sikert!

Üdv: A.

2008. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!