Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok, ha rajtakapok...

Mit csinálhatok, ha rajtakapok egy cigányt, hogy épp ki akarja rámolni a lakásunkat?

Figyelt kérdés
Merthogy cigány, van belőlük bőven errefelé (mielőtt vki előítéletekkel jönne). Múlt héten ellopták a bicajom a kerti tárolónkból és félek ideszoknak...a kutya szart se ért...biztos megetették vmivel. Mit lehetne tenni ha meglátok vkit az udvarok/lakásban, lecsapom engem lincselnek meg a rendőrük? mert ha én nem támadok neki akkor ő, azt meg nem várnám meg...
2011. aug. 31. 19:25
 1/4 anonim válasza:
47%
Csapd le de keményen!1:ez önvédelem 2:az ember betörő.Miért lincselnének meg?Meg kell védened magad,a családod és az értékeidet!
2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kettesével járnak, de ha elkapod az egyiket, leteríted, visszajön a másik, azt is legyűröd, akkor el tudod ásni mind a kettőt. Jó mélyre ásd, mikor sötét van hogy a szaguk ne árulja el.

A rendőrökre nem számíthatsz, azok csak a gyorshajtók bírságolásához értenek. Sajnos ez van.

2011. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogosan tartasz a következményektől, sajnos ma már bevett gyakorlat hogy a tulajdonát védő embert hurcolják meg, mert (esetleg súlyosan) megverte a kisebbséget. Vannak , voltak romák által elkövetett gyilkosságok, de az valamiért elkerüli a média figyelmét. bocs hogy egy kicsé eltérek a kérdés témájától. Leverheted minden további nélkül de legyen valakid aki ha kell eskü alatt vallaná hogy az életedre törtek, te csak védekeztél.
2011. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp a napokban jártam a rendőrségen (egész más miatt).

Mikor megérkeztem, már sokadik órája volt bent egy férfi (tökéletesen fehérbőrű), kint várta a két 6 éves kislánya és a nagybátyjuk, nem engedték el. Rátörték az ajtót, leütötte őket (így végül is kárt nem okoztak), és őt szekírozták bent hosszú órákon keresztül, miközben kint sírtak a lányai kétségbeesve, hogy "miért van apán bilincs?". Három órát vártam én is, mire végeztem, őt még mindig kihallgatták.

Ennyi elég?

2011. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!