Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, h senki nem...

Miért érzem úgy, h senki nem szeret?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyeség,de tényleg így érzem...vannak barátaim,de nem érzem azt h igazán szeretnének...:S
2008. júl. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit szeret valaki... Olyan nincs, hogy senki ne szeressen... A leggonoszabb embereket is szereti valaki... Csak nézz végig a történelmen... Még Hitlert is szerette ha más nem, a szeretője (Eva Braun) aki aztán együtt halt meg vele... Nem tudom a korodat, de lehet életkori sajátosság, hogy ezt érzed. Ha így van, akkor el fog múlni! :-) Ne csüggedj, tuti, ha nem is mindenki, azért van aki szeret! :-)
2008. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Egyetértek az előttem szólóval.

Szerintem te tini vagy, én is sokszor úgy érzem, hogy mindenki utál a világon, és senki sem szeret :S (17 éves srác)

2008. júl. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed nem szeretnek akkor valójában te nem szereted magadat. Tükör efektusnak szokták nevezni.

Az eredete a szülőkkel való kapcsolatban gyökerezik.

Megoldástnehéz rá mondani, így pár sorban.

Ha majd valóban szeretnéd ezt megoldani keress fel egy pszichodráma csoportot vagy menj el családállításra. A legegyszerűbben a szüleid tudnának segíteni de mégis az az út a legnehezebb. :)

Jó lenne ha zsigerig átélnéd a valóságot. Hogy akármilyen is vagy, szeretetre méltó, szeretetet adni és kapni tudó, egész ember vagy. :))

2008. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is tini vagy, igaz? :) Hát én is :D

Korral jár.

Szerintem.

De gondolj arra, hogy ez csak egy érzés. "Úgy érzed"

Mennyivel rosszabb már az, amikor a barátnőid nem hívnak már magukkal és nem látod a pasidat 10 napig mert hülye dolgok jönnek közbe? :clol

Amúgy nem kell mindenki szeretetét keresni. És nem olyan szörnyű az sem, ha valaki utál. Lehet, hogy csak irigykedik. Ami azt jelenti, hogy irigyelni való tulajdonságaid vannak, valamit átlagon felül jól csinálsz!

*Éneztgondolom*

2008. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy Isten annyira szeret hogy a fiat adta erted.
2008. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!