Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársammal...

Liala kérdése:

Az egyik osztálytársammal összevesztem és most az egész évfolyam ellenem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy történt hogy fogóztunk és véletlenül(!) az arcán csináltam egy kis horzsolást(ami szerinte örökké megmarad,közben csak felületi).Elkezdett velem kiabálni és azt mondta,ha ez meg fog látszani nagyon megbánom azt hogy megszülettem én meg fogtam magam és hazamentem.Az út túloldalán jött az osztály többi tagja,de én csak mentam tovább.Sírtam.Könyörögtem az anyukámnak hogy írasson át egy másik suliba,de akkor évet kéne ismételnem.Mit tegyek?Még a barátaimban sem bízhatok!Bár mégy csak szombat van,de hétfőn tuti végem lesz.Ugyan ez a gyerek 3 évig csesztetett és nem szeretném hogy ez legyen megint.Egyébként azért fordultak velem szembe a barátaim és az osztálytársaim is mert a rá következő nap nem mentem,de az egyik L.B_nek elmagyaráztem hogy lázas voltam.Kérlek segítsetek!

2013. dec. 7. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nőj már fel ba-szod... Ezért nem lesz "véged", nem fognak semmit csinálni. És azért lettek mérgesek mert láz miatt nem mentél? Azért van fantáziád.. szerintem zárd el a gépet és csinálj valami hasznosat :)
2013. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!