Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha vizsgák, ZH-k előtt annyira begörcsölök, hogy volt már hogy az egész évfolyam előtt elkezdtem bőgni, és mindent elfelejtettem amit eddig tudtam?

Figyelt kérdés

Elég szerencsétlen vagyok a számonkéréseknél, mindig a nehezebb csoportot kapom, a legrosszabb tételt húzom :(

És már eleve rágörcsölök az egész vizsgaidőszakra, és tiszta idióta vagyok ilyenkor.


2011. dec. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz, klisé de felír neked mondjuk egy nyugtatót, én is szoktam vizsga előtt bevenni 1-1 szemet mert annyira idegelem magam :S
2011. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az a baj, 'magadat nem ismered'
2011. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második, ezt hogy érted?
2011. dec. 10. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus nem fog nyugtatót felírni, maximum pszichiáter. A második meg maga sem érti mit akar mondani, csak írt valamit.


Akkor a harmadik közhelyes válasz:

A kérdés kírásának módja azt sugallja, hogy ez már nem az első vizsgaidőszakod. Egyetemeken nem sokat lehet bukdácsolni, tehát azért valamit csak tudsz, ha még mindig ott vagy. Erre gondolj mindig!

2011. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a gondolat jött be:


"Tanultam rendszeresen. Mindent megtettem, amit tudtam. De ami eddig nem ment a fejembe, az már pár óra alatt sem fog, szóval most már lazítok. Bemegyek, elmondom amit tudok. Most már hiába idegeskedek. Amit nem tanultam meg eddig, azt nem tudom fél óra alatt pótolni. Most már olyan mindegy, történjen, aminek történnie kell."


Nincs igazam? Hiába bőgsz ott az ajtó előtt, már olyan mindegy.

És ha úgy érzed hogy úgyis bukta van akkor meg már nem mindegy hogy bőgve vagy mosolyogva húznak meg? Akkor inkább az utóbbi, nem?


Szóval olyankor már gondolj arra, hogy olyan mindegy, úgyis csak azt tudod, amit megtanultál, ha összeborul a világ akkor sem tudsz többet. Mondd el amit tudsz és bízd a sorsra magad.


Én sosem buktam.

2011. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5., köszönöm, sajnos én nem tudom így szemlélni a világot :(, de nem rossz szemlélet, majd igyekszem pozitívabb lenni, csak van olyan is, hogy hiába tudom, hiába mondom el jól, rossz napja van a tanárnak, ezért húz meg, és ezt nehezen viselem.


4. Jól látod, már a végefele járok, csak most 2 tárgy miatt, ami nem indul kereszten, nagyon veszélyben érzem magam, és nagyon félek, mert ezek a térgyak nekem nagyon nehezek :(

2011. dec. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!