Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj ha szeretem a magányt?

Miért baj ha szeretem a magányt?

Figyelt kérdés
nem szeretek beszélgetni az emberekkel,nem szeretem az emberek társaságát, nem szeretem a zenét, a csendet,nyugalmat, a magányt meg a vonatokat szeretem ez miért baj?
2013. dec. 4. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

nem baj... engem is a hideg ráz az emberektől, nem bírom őket... a zenét viszont szeretem, meg a vonatokat is olyan jó hallgatni a zakatolásukat...


az embereknek alapjában véve muszáj beszélgetniük és a legtöbben azt mondják hogy bunkó vagy ha te csak annyit beszélsz velük mint amennyit muszáj...


nincs veled baj, ne hallgass rájuk...

2013. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem baj:)

de idonkent kell tarsasagi eletet elni... nem Zert mert jo, hanem mert el kell i tezni eztazt...

de szabadidoet toltsd egyedul es elvezd:)

2013. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oszályfőnököm is egyszer kérdezte hogy miért vagyok magányos meg miért beszélgetek velük én meg az mondtam hogy ezt szeretem nem is akarok meg nem is tudok velük beszélni
2013. dec. 4. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
A tanárok ilyen szentimentálisak... engedd el a füled mellett... és egy jó tanács, ne legyél őszinte, meg fogod bánni...
2013. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek viszont ellent kell mondjak!

Ha nem vagy oszinte, talan egyszerubben igazodsz el az emberek kozott... de ha oszinte vagy, akkor egyszerubb es igazabb kapcsolataid lesznek

legyel oszinte, mert hazugsagban elni ostobasag!

2013. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!