Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Girls und Panzer -hez hasonló...

Bella.Kérdez kérdése:

Girls und Panzer -hez hasonló anime?

Figyelt kérdés
Gilrs und Panzer lányokról szól akik tankokat vezetnek stb...nagyon tetszett ez az anime !

2013. nov. 26. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Dragon Hall oldalán magyarul kell rákeresni a sorozatra. Tehát a letöltésen belül az L betűre kell kattintani, és ott lesz. Persze csak regisztráció után tudod megtekinteni. Azóta már az Ova Anzio is le lett fordítva.
2015. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Helo

Itt egy videó aminek a végén ott van hogy 2015.11.21. én jön ki elvileg a film vagyis mindjárt az már más kérdés hogy milyen gyorsan fordítják le.

https://www.youtube.com/watch?v=eHxZ9yYU3sw

Az előzőek után más újat nemtudok mondani csak azt hogy örülök hogy léteznek magyarok akik ugyanannyira szeretik ezt a sorozatot mint én.

zárójelesen mondom csak úgy feleslegesen ( hogy lehet hogy nehéz új dolgokat kitalálni ehhez az animéhez de én annak is örülnék ha mindig ugyanaz lenne a cél megnyerni a világkupát én szívesen elnézném sőt még ha néha katyusha nyerne azt se bánnám :D Lehetne vagy 50 része de jó lenne.... )

Na de nagyon eltértem szóval ennyi

Panzer vor!

2015. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 3Error válasza:

Nekem is tetszett, várom a movie feliratot. :)


Hasonlónak talán a Kentai Collection-t tudnám említeni, bár ott a maguk a lányok a csatahajók. Érdekesen hangzik, de nagyon jó anime. :D

Ill. még a High School Fleet-et, a Sora No Woto-t és a Strike Witches-t ajánlanám, ami háborús jellegű.

2016. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!