Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Girls und Panzer -hez hasonló...

Bella.Kérdez kérdése:

Girls und Panzer -hez hasonló anime?

Figyelt kérdés
Gilrs und Panzer lányokról szól akik tankokat vezetnek stb...nagyon tetszett ez az anime !

2013. nov. 26. 17:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem ránézésre az Attack on Titan jutott eszembe...
2013. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is nemrég találtam rá, és nekem is nagyon tetszett!

Van a 12 részes sorozat.

Van a 5.5 és 10.5 rész, de azok csak visszatekintések.

Meg van a Girls und Panzer ova 6 részes kiegészítő sorozat.

Elvileg jövőre érkezik a Girls und Panzer ova Anzio, és a Girls und Panzer film 2014

Figyi bocs, hogy így rád rontok, de te vagy az első ember, akinek tetszett, mióta én láttam, és muszáj volt magamból ezeket kiírni! :D


Az eredeti kérdésre visszatérve, nem tudok! Van egy anime, ahol hasonló kaliberű lányok fegyverekkel harcolnak egymással, de az a sorozat igencsak félre sikerült! 2-3 rész után otthagytam, és sok embernek nem tetszik! Upotte a címe, de inkább nem ajánlom! :D

2013. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm akkor utánanézek! És igen nekem is nagyon nagyon tetszett akkor mar aligvárom!Köszönöm ! :)
2013. nov. 30. 16:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Elmondanád hogy mi a címük ahogy jönnek mert az első akkor a Girls und Panzer az első évad és az 12.részes és után hogy van a sorrend??? Lécives
2013. nov. 30. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:

A Girls und Panzer 12 részes, de ezen kívül van 2 olyan rész, ahol összefoglalják az addig történteket. Az 5. és a 6. rész között van az első összefoglaló rész, aminek a címe 5.5 rész! A második összefoglaló rész a 10. és a 11. rész között van, ennek a címe 10.5 rész.

[link]

[link]

Eddig ez az alap sorozat.


Van a Girls und Panzer ova, ami 6 részből áll. Tulajdonképpen kiegészítés az alap sorozathoz, de annak még nincs az összes részéhez magyar felirat.

[link]


A tervek szerint lesz jövőre egy Girls und Panzer Movie 2014, és egy Girls und Panzer ova Anzio. Az Aznio elleni összecsapás benne van az alap sorozat történetében is, de ott csak annyit mutatnak belőle, hogy pont legyőzik őket az Oarai lányok.


Panzer vor! :D

2013. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi ! :D
2013. dec. 3. 18:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran nézek utána dolgoknak a neten, de ha érkezik új információ a sorozatról, akkor nem írnál egy üzenetet itt? :D
2013. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok ! ;)
2013. dec. 11. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekesség!


Regisztráció után innét le tudod tölteni feliratosan az alap sorozatot a visszatekintő részekkel együtt, és az ova első 2 részét!

[link]

2013. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 HeMaID válasza:
Kedves 9.9-es válaszadó. Esetleg tudnál pontosabb linket adni mert nekem csak a DH oldalát dobja be és a 'girls und panzer címkére semmit se dob. köszönöm segítséged.
2015. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!