Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon hülye...

Szerintetek nagyon hülye ötlet? :Đ

Figyelt kérdés

Tegnap fogadtam 3 meccsre tippmixen, de az egyiket elbuktam, mert az Egyiptomi válogatott kikapott. (Algéria-Egyiptom 1-0)

Arra gondoltam, hogy levelet írok az egyiptomi válogatottnak, és elkérem a nyereményt, mert rajtuk buktam el az egészet.:D:D

Amúgy 300 Ft-ot tettem fel(1. fogadásom, szóval kicsiben kezdtem.:D)

És a várható nyeremény 1765 Ft lett volna. És én ezt az 1765Ft-ot szeretném tőlük megkapni.:D

Max röhögnek egy jót, és ha vicces kedvükben vannak, talán el is küldik a pénzt.:D

Szerintetek?:))


2009. nov. 19. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lol -.- próbát megér , majd ird meg mitörtént !:D
2009. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kikaptak biztos nincsenek jó kedvükben és lehet hogy elküldenek a ......... !!De megpróbálhatod :Đ
2009. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Poénszinten jó, de én nem írnék. Lejáratod magad. Nem kötelező szerencsejátékokat játszani, és miért nem fogadtál fordítva? Vagy akkor fizetsz te Algériának a nyereményedből, hogy "ezt nektek köszönhetem, küldök 30%-ot belőle"? Szóval szvsz inkább ne...
2009. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De amúgy itt nem a pénzről van most szó.:P

Mert azért mégis tudok nélkülözni párezer forintot.

Csak arra vagyok kiváncsi, hogy mit szólnának.:D

2009. nov. 19. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meg is kapják, szerintem nem válaszolnának rá.
2009. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áhh, mondjuk szerintem is egyből menne a kukába, de nem baj az.:D
2009. nov. 19. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
lol sztem telibe sz..nak már bocs de kit érdekel h elbuktad elég baj az neki is!meg milyen csöves dolog már 300 ft...vagy 2 e se....hát hatalmas összeg sztem rohan majd utalni XD
2009. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16:28-as...

Szerintem már mondtam, hogy itt nem a pénzről van szó...

-.-"

Amúgy meg tudom, sokkal jobban bebukták, hogy nem jutottak ki a VB-re, ezzel eléggé tisztában vagyok...

2009. nov. 19. 16:39
 9/12 A kérdező kommentje:

És szerintem előbb rohanna utalni, ha kisösszegről van szó, mintha milliókról lenne.

Mit fizetnél ki szívesebben? Ezret, vagy 1 milliót?

2009. nov. 19. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem röhögnének egy jót :D:D:D

én legalábbis röhögnék ;]

2009. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!