Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sims2-ben miért ijesztegettn...

A sims2-ben miért ijesztegettnek az idős szellemek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak. Én is sims2 rajongó vagyok.Erre a kérdésre csak találgatni lehet a választ..Talán mert mérgesek h meghaltak vagy el akarnak mondani valamit de lehet h egyszerűen csak gonoszok
2013. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hunbula ***** válasza:

Nem csak az idős szellemek, pl a kutyák és macskák szelleme is szokott ijesztgetni.


Néhány dolog amit észrevettem, hogy nem feltétlenül függ attól, hogy milyen hangulatban volt mikor meghalt, platina simek szelleme is ijesztgetett. Olyan pl előfordult, hogy átrendeztem a szobáját a halott simnek, ilyenkor ott keringett a szobában, toporzékolt, és a feje fölött buborékban megjelent a régi ágya képe. Eztán ijesztgetett is.


De általában hogy ha van ébren simed éjszaka mikor jár a szellem, nagy eséllyel meg fogja ijeszteni, mert csak. Eléggé szürreális hogy egy családban már mindenki látta az összes halott mindenkinek a szellemét, de hát ez van.


Megoldás, hogy csinálsz egy közöséggi telket amit berendezel temetőnek, és elköltözteted oda a sírokat. Onnan nem fognak visszajönni. Plusz volt már hogy egy másik sim inventory-jában (nem tudom magyar játékban mi a neve, az ahova el tudsz tenni tárgyakat a simnek, pl a telefonja is ott van meg ezek) volt a sirkő, onnan sem volt szellemjárás.

2013. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hunbula!

Azt honnan tudod, h melyik a sim szobája??

2013. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hunbula ***** válasza:
Hát már amikor jó generációim vannak, és abban a szobában van a bölcsője/ágya mindig, íróasztal amíg leckét kell csinálni, utána kb egész életében ott alszik. De automatikusan oda is szoktak menni aludni egy idő után ahova mindig mondod nekik én úgy vettem észre ( nem emlékszem hogy ilyen modot töltöttem volna le, az íróasztalt hogy bejelölje magának olyat igen, ezért arról nem tudok nyilatkozni). De csak az ággyal volt amúgy hogy kereste a szellem, ott toporzékolt meg ijesztő hangot csinált, szóval lehet hogy az számít neki valahogy. Persze az is lehet hogy csak én látok bele egy tök véleltelnszerű eseménybe rendszert.
2013. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hunbula!

alap sims2-be is lehet temetőt csinálni?? és milyen "ijesztő" hangot adott ki??

2013. nov. 22. 20:00
 6/7 hunbula ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, hogy alappal is működik, még annak idején mikor megjelent akkor volt fenn simán csak az alap, azóta mindig több kiegem is van egyszerre szóval ezt sajnos passzolom. Ha van olyan opciód, hogy Sírkő elköltöztetése (vagy ilyesmi), akkor menni fog, ha nem akkor valsz kieges. :( Egyébként próbáltam már vizesárokkal körberakni a sírokat, ajtó nélküli kriptát csinálni, mindenen átjutnak. :(


Hanggal kapcsolatban, többször figyeltem hogy vannak külön szellem effektek, például amikor csak lebeg az udavarodon például, ha közel mégy hozzá beadja, ilyen szélfújás szerű hang. Aztán amikor benn van a házban és keresi a dolgokat akkor ilyen kicsit torzított emberszerű hangja van. Sokat követed figyeled őket biztos te is fogod tapasztalni szerintem alapból az animáció része.

2013. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koczur Adrián válasza:
A szellemk mindegyik szokott ijeszgetni! Az nem attól függ, de vigyázz, hogy ne menjen tul közel a simedhez, mert akkor eltünik és megijeszti és néha halállal is végződhet!
2014. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!