Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szellemek? :O

Szerintetek szellemek? :O

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy kint a konyhában a hűtő tetején megy a rádió. Anya nem kapcsolta be, apa nem kapcsolta be , tesóm se és énse. Rajtunk kívül csak a macska volt kint és nemhiszem hogy megtud nyomni egy gombot. Szerintetek szellemek voltak??
2012. jan. 22. 10:52
 1/8 anonim válasza:
Én azt mondom, h igen.. Velem is már rendkívül sokszor történtek ilyesfajta dolgok,de nem szabad megijedni,nem akar rosszat, csak üzenni akar valamit. Nincsenek rossz szellemek, jók sem, csak valamit be akarnak fejezni, amit nem tettek meg haláluk előtt.Teljesen ártalmatlanok,ha megin történik veled valami, akkor próbáld összerakni a képet és gondolkodni az ő "fejével".Hátha rájössz ki az, és mit akar. - de ez csak az én véleményem.
2012. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h én nagyon félős vagyokxD de azért köszii
2012. jan. 22. 11:13
 3/8 anonim válasza:
Akkor nem szellem! ;)
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szellemek nincsenek.
2012. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor ki volt??:O
2012. jan. 22. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
valaki elfelejtette hogy bekapcsolta. nincsenek szellemek. és felesleges ekkora ügyet csinálni belőle.
2012. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenki aludt ;)
2012. jan. 22. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valaki alvajáró volt? Nekünk éjszaka a lámpa kapcsolódott fel úgy, hogy mindenki aludt és este lakapcsoltuk!
2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!