Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Műtét után tényleg nem lehet...

Műtét után tényleg nem lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Ambuláns műtétem volt egy hónapja, és szeretnék egy tetkót. Úgy hallottam műtétek után bizonyos ideig nem lehet tetováltatni. Ez tényleg így van? Vonatkozik az ambuláns műtétre is, vagy csak az altatásosra?

2013. okt. 23. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok erről a dologról, hogy anyajegyre és műtéti hegekre nem szoktak rátetoválni.


De szerintem sokkal szakszerűbb felvilágosítást kapsz ha felkeresel egy tetováló szalont!

2013. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krizsa Tattoo válasza:
Ha a műtéti heget szeretnéd eltakartatni egy tetoválással akkor meg kell várni míg teljesen begyógyul, de ha más helyre szeretnél akkor semmi akadálya.
2013. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már írtam egy tetoválószalonnak is, csak olyan lassan válaszolnak, nem bírom kivárni :D


Köszi az infót Krizsa Tattoo!!

2013. okt. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!