Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van, hogy valaki csak...

Miért van, hogy valaki csak azért nem néz megy filmet, hallgat meg egy zenét mert az előadónak más a szexualítása, avagy az adott származása, vallása?

Figyelt kérdés

Értem például az Izraelita vallásúakat, és a melegeket.

Attól, hogy valaki zsidó származású vagy más a szexualitása, egyáltalán nem más mint egy normális keresztény ember(sőt én a zsidóságra fel is nézek, pedig hívő katolikus vagyok, és egyetemista). Például ismerek olyat aki azért nem nézte a HIMYM mert Neil Patrick Harris meleg, holott szerintem minden idők egyik legnagyobb színészeinek egyike, avagy a Zene világában George Michael nek a Wham! es számait sem hallgatta. Az hogy milyen vallású és irányultságú az az Ő dolga, miért zavarja ez a másik embert ? a zenéért, a filmért hallgatod avagy nézed a filmet nem ? akkor meg mit zavarja az embert az illető magánélete, az nem a néző dolga. Normális válaszokat kérnék köszönöm!


2013. szept. 29. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy nem hallgatta a Wham! et, hogy tetszett neki, csak az énekes magánélete miatt nem.
2013. szept. 29. 20:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdést. Van ilyen?

Mondjuk van, ami zavar. Zavar, ha valakiről nem tudom eldönteni, hogy férfi vagy nő. De hogy kivel érzi jól magát, egyáltalán nem érdekel.

2013. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A régi gimimben sokan voltak akik azért nem néztek meg egy filmet mert "zsidó" a szinész. De ezért nem néz meg egy filmet???!!! kicsit szánalams...
2013. szept. 29. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyáltalán nem néznek filmet? Talán a koreai doramak, meg hasonlók gyártásában nincs egyse, bár az sem biztos. Arról viszont semmi kétségem sincs, hogy a haverjaid felmenői között is jó eséllyel lehet találni akár zsidó, akár más, nem magyar származású őst.
2013. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!