Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek előfordulhat hogy...

Szerintetek előfordulhat hogy származása miatt néznek kicsit többre valakit?

Figyelt kérdés

Konkrétan suliról van szó.Van egy osztálytársam,aki nem Magyarországon született,ennek megfelelően több nyelven is tud(habár 2 kivételével ezeket itt tanulja már).Nekem néha úgy tűnik mintha a tanárok alapból kicsit műveltebbnek tartanák,és máshogy viszonyulnának hozzá.

Talán néha az osztálytársak egy része is.Nincs vele bajom,csak érdekel hogy szerintetek is előfordulhat ilyen egy embernek a nemzetisége miatt?A származását nem írtam le,de igazából az teljesen lényegtelen.Semmilyen néppel nincs bajom,és magával az osztálytársammal se,csak érdekel.

Mellesleg,én is lehetnék kétnyelvű,meg én is tudok+tanulok több nyelven,mégse ,,hangoztatom" annyira.Remélem nem hiszitek hogy irigység miatt mondom.(én mellesleg azért nem hangoztatom ,mert még nyelvek terén szeretnék ennél is többet fejlődni,illetve mert nem nagyon van miért hangsúlyoznom,a kétnyelvűség meg egyelőre nem téma)


2013. márc. 18. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!