Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek MEGINT belerakták...

Szerintetek MEGINT belerakták a szerelmet?

Figyelt kérdés
szóval van a Shingeko No Kyojin. Ez egy harcos anime, semmi nyoma úgy szerelemnek...(eltekintünk most a Yuritól, meg a sok Rivaille x Erentől)Ehhez képest, megint mondják hogy Rivaille, úgy, Petra így, szerelmesek voltak, házasság, stb. Mi a véleményetek erről, hogy egy ismét harcos animébe, belerakták most hogy Rivaille x Petra. Még ha igaz is, akkor is szerintem a harc van jobban a középpontban.

2013. szept. 25. 21:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Shingeki*
2013. szept. 25. 21:17
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek írod ki?

Ha beteszik, akkor se lesz elb..va a story, csak kapunk egy újabb töltelékrészt, hogy húzzuk még az időt... majd max el rage-el rivallei, és kinyír pár óriást/embert.

Én már sejtettem, hogy lesz, a kiképző tábor óta, csak mikasa x eren pároaításban...

2013. szept. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát Petra eléggé bele volt esve Ravioliba, konkrétan mondják, hogy hozzá akart menni, annyi szent...

De amúgy a japánoknál a szerelem úgy tudom, egy fontos elem, számukra az tesz valakit igazán emberivé, hogy szerelmes lesz (lásd Tetsuwan Atom/Astro Boy). És valljuk be, Rivaille talán egy kicsit túlságosan hűvös és rideg lenne, ha ezt az apróságot nem hozzák elő.

2013. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem jött le belőle, de SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER Petra halott, innen meg mindegy. SPOILER vége

Ha meg csak kis utalás volt, az nem mindegy? Egy valami felől megnyugodhatsz, itt nem fog a szerelem a középpontba kerülni szerencsére. Szerintem csak a szokásos csapat látja bele a Petrás dolgot, akik minden sorozatba belelátják a szerelmet, ha van, ha nincs.

2013. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát azért kedves előttem szóló, nem hiszem, hogy Petra csak heccből akart volna hozzámenni Rivaille-hoz...
2013. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem hogy miért baj az hogy egy shounen animében szerelem is van. Nyilván nem ez lesz a központi szála a történetnek, de ettől még nem kell cölibátust fogadnia minden szereplőnek.
2013. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért akart hozzámenni, erre nem is emlékszem, de ahogy fentebb írtam, ez már teljesen mindegy :P
2013. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Van ahova illik van ahova nem, ez nem attól függ, hogy shounen e. Van romantikus shounen is.

Ha van egy anime, ahol teljesen nem illik, az a Shingkei no Kyojin. Mégpedig azért, mert az emberek rettegésben élnek, most folyamatosan támadják őket, védekezni kell, izgulni, nem lehet tudni mit hoz a másnap, nincs idő romantikázni.

2013. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert itt aztán minden sarkon megállnak romantikázni... SPOILER Bertholdt is kábé annyira mutatta ki a szerelmét Annie iránt, hogy néha jól megbámulta. SPOILER VÉGE Igen, félnek az emberek, rettegnek az emberek, de attól még időnként érezhetnek valami mást is, nem?;)
2013. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem lejött, hogy volt köztük valami (vagy csak Petra felől). De én örültem neki, a sok rettegés-izgulás közt jól esett egy kicsit azt látni, hogy azért a félelem és túlélési vágyon kívül mást is érezhetnek a szereplők. És szerintem később Mikasa és Eren közt is lesz valami, eléggé úgy néz ki, mintha Mikasa szerelmes lenne Erenbe, de Eren meg nem lát mert csak óriásokat akar gyilkolni. Sőt, szerintem Mikasa se vallja be saját magának az érzéseit Eren iránt. Bár lehet hogy csak én kombinálom túl, pedig nem vagyok az a nagyon romantika-fan. :D
2013. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!