Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Több infót rólam lenn

Figyelt kérdés

Komolyan beleástam magam a témába, hogy mivel foglalkozhatnék ha nagy leszek.(8.at kezdtem idén)

Lényegében jó tanuló vagyok, német:5 angol:4 matek:3(ezzel eléggé hadilábon állok) magyart nem tanulok, Ausztriában élek :)

-Semmiképp nem szeretnék unalmas munkát, utálok sokáig egy helyben ülni (szóval könyvtáros, könyvelő meg ilyesmik kihúzva)

-Imádok emberekkel (főleg gyerekekkel)/állatokkal foglalkozni de nem orvoslási szinten, inkább a lelki bajok érdekelnek

-Fodrász, kozmetikus és ilyen ágban MINDEN kihúzva, áll a hátamon a szőr ha csinosítgatásról van szó...lány létemre :DD

-Szeretek rajzolni, főleg geometria jön be

-Sport & zene a mindenem

-Szerem a természetet

-Nagyon szeretem a lovakat, el tudnék képzelni egy lovas munkát is de nem istállólány..olyat amihez tanulni is kell azért :)

-Szeretek fával dolgozni


Tanulni nem vagyok lusta de a bonyolult dolgokat nem szeretem...

Amik eddig ötletek voltak : óvónéni,lovas terapeuta, meteorológus (a matek miatt viszont felejtős...), történész(aki mindenféle helyeken kapargat csontok után), asztalos és tolmács (de csak magyar-német, nyelvet nem igazán szeretek tanulni)


Egyéb ötletek amik szerintetek illenének hozzám? :)

Szeretnék minden lehetőséget átvizsgálni, végül is nagy döntés...ha már muszáj dolgoznom legalább élvezzem is :DD


2013. szept. 20. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
25%
felnőtt,v. nyugdijas max kukás
2013. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!