Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg komolyan vesz vagy...

Tényleg komolyan vesz vagy csak szemétkedik velem?

Figyelt kérdés
Öszzebarátkoztam egy fiuval,16 éves én meg 14.Jóba vagyunk meg minden, de az elején nem tudtm eldönteni mit akar igazából.Multkor elmentünk billiárdozni,de le is részegedtünk véletlen.Megkérdeztem tőle h volt e csaja mióta ide költözött (külfölfön vagyunk.)Azt mondta h nem.Pedig én tudtam h volt (amiről neki fogalma se volt hogy tudtam róla)de meg akartam tudni h hazudik e n ekem vagy nem.Kiderült h most is van barátnője.Szóval hazudott nekem és néha kicsit flörtölgettünk is.De ez talán normális...elmegy.Nem gondolunk ugy egymásra mintha akarnánk valamit a másiktól,de azért mégis nem kellett volna hazudnia azt h nem volt barátnője.Most is vannak terveink h menjünk pár helyre szórakozni,de ez igy furcsa h neki van barátnője közbe.Most komolyan gondol mint haver?Vagy csak ugy elvan velem...nem ugy tűnik de ki tudja mi takar a látszat :S .És a barátnőjét komolyan gondolja??? Én sem szeretném ha lenne barátom és kettesben eljákálna egy másik csajjal.
2009. nov. 2. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kissé pihent módon rád gondolt, amikor azt válaszolta, hogy van barátnője. Olvasd át most, amit írtál :D
2009. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!