Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek félek hogy, meg bukok?

Mit tegyek félek hogy, meg bukok?

Figyelt kérdés
Na szóval nagyon rövid lesszek ! Az a helyzet hogy, volt műtédtem és nem járhatom suliba . Ezért osztályzó vizsgát kell tenem holnap, tanultam de félek hogy, meg bukok mert azért csak 6 tantárgyból kell vizsgázni!! :/ Majd még északa is akkarok tanulni szoktam csak valamikor be alszok de most nem fogok mert nagyon ideges vagyok ! 14/L
2013. aug. 27. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Rövid szoknya bugyi nélkül picit széttet lábakkal segíteni fog! Tanárbácsi
2013. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úristen kész szánalmas hogy, sohaa nem a kérdésre válaszoltók @
2013. aug. 27. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tanultál akkor fölösleges izgulnod ;) amúgy meg ha előre tudtad,hogy nem fogsz suliba hjárni akkor miértnem tanultál már akkor?... várj ez hülyeség én se tanultam volna xD amúgy csak felfújod ezért akár el is cseszheted még ha tudnád is én is félte ma kisérettségitől( olyanb mint a nagy csak 25tétel van össz vissz) és azt a tételt húztam amit tegnap este küldtek át :D és 5 ös lett csak a lényeget mond elöbb azt tanuld majd után jöhet a körítés amit még magadtól is halandzsázhatsz
2013. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!