Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hirdetési oldalon munkát...

Egy hirdetési oldalon munkát ajánlottam pár munkakeresőnek, és másnapra letiltották a profilom. Már segíteni sem szabad másoknak? Hogyan tudnám a letiltást megreklamálni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván szabálytalan volt az ajánlatod. Vannak tipikus átverések, amelyet helyből tiltanak. A szövegezésük olyan, hogy akár egy scriptet is lehet ráengedni, nem kell ember sem a letiltásához.

Ezek tipikusan a pilótatájékszerű dolgok. Munkát nem azok szoktak kínálni, akik másokon szeretnének segíteni. Az egy gazdasági vállalkozás, nem karitatív tevékenység.

2013. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig én éppen másokon szerettem volna segíteni, ezért olyan embereknek ajánlottam, akik takarítási munkát kerestek. Szerintem a válaszod értelmetlen, és vádaskodó.
2013. aug. 23. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a te bajod, ha így gondolod. De nyilván az ottani moderátor is így gondolta, mert a letiltásnak oka van.
2013. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha be tudod másolni a szövegét (érzékeny adatok nélkül), megmondom mi lehetett a baj. Szóval elérhetőség nem kell, csak a szövege.
2013. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a facees közönsészolgálatnak kell irni vagy mi :-)
2015. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!