Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ti is észrevettétek már, hogy ha ilyen "népszerűbb lánykák", legyenek mondjuk 16-17 évesek, meglátnak az utcán, parkaban, plázában, etc.. menőbb fiúkat, egyszerre teszik az agyukat, hangosabban beszélnek, nevetnek. Mert fel akarnak nekik tűnni, esetleg be is jönnek nekik a fiúk... De szerintem ez akkor is nagyon gyerekes. Ez a 12 éveseknél még érthető, idegesítő, de érthető.. de nem 16-17 éveseknél. Szerintem egy lány akkor vonzó, ha megtartja a kellő távolságot, esetleg szemezik a fiúval, mértékkel közeledik hozzá. Vagy ha bátrabb az se baj, de akkor kedvesen menjen oda a fiúhoz, vagy esetleg elegyedjen vele szóba.. de semmiképp se hívja fel magára gyerekes módon a figyelmet...

Ti is gondolkodtatok már ezen, vagy van aki ugyanezen a véleményen van mint én? 16 / L



2013. aug. 18. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én inkább szánalmasnak mondanám. de ezek mindenkinek fel akarnak tűnni, azért vesznek fel kihívó ruhákat meg kennek magukra két kiló vakolatot. hát sajnos nem lehet velük mit csinálni.. max nem figyelsz rájuk.
2013. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

hát így van...

még írjanak mások is, érdekelnek a többiek véleményei is:)

2013. aug. 18. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas, ráadásul ezek akarnak igazi kapcsolatot és bántja őket, ha csak egyszer lettek megd*gva.
2013. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja... :s
2014. febr. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!