Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Campione és To Love Ru téma...

Campione és To Love Ru téma vkii? :D

Figyelt kérdés

szóval Campione: az van hogy nagyon megtettszett éshogy most kezdem el hatodjára és hogy lehetséges lenne hogy lesz a jövőben folytatása?

To Love Ru: szval ennél a animénél tudom hogy van 4. csak mangában... és hogy valaki tudja esetleg hogy:

mi lessz a 4.évad neve, ha tudja a manga folytatását akk küldje át a linkjét mert nemtalálom sehol...

am... CSAK ENGEM IDEGESÍT HOGY A ..... MOMO MINDIG RITOVAL VAN???!!!

és amugy ha az az volt akkor elvileg rito és lala sokat lesznek benne együtt...

am melyik a jobb páros?:

rito x lala v rito x momo

sztem rito x lala mert momo-t a barátommal rég megutáltuk a nyáladzós ...-ot és ez toom hogy nem kérdés csak... m1 vki ha tudja legyenszíves segitseen



2013. aug. 16. 23:28
 1/2 anonim válasza:

Én szintén kitettem a kérdést és azt írták szerintük lesz a campione!nának folytatás hamarosan és 4.évad ha az ova 4. decemberbe megjelenik akkor azzal az animét is lezárják és ott a mangát is lefogják és jön az új évad szerintem.

Én nekem bejön momo és rito de az alap történettöl elment ezzel az egész mert ott lala és rito hogy jönnek vagy nem jönnek össze és a *urva haruna ott izélt és azért nem jöttek össze lalával szerintem én sose bírtam mert amig nem volt lalával le se **arta és amikor lala megérkezett akkor rito rito rito úgy hogy nagy *urva ... -.-".

De én örülnék annak is ha momoval és annak is ha lalával de jobban ha lalával mivel ő a fő fő szereplő ritoval.

De amugy lehet minden csajjal össze jön a hárem terv miatt ki tudja? :D

És első csók is kivel lesz? azt se tudni.

Igaz az első azzal a renel vagy kivel volt vél. de az nem számit nálam nem.

Sok embert zavar ami téged hogy momo mindig ritoval van olvasom és attól még hogy nem tetszik momo nem kell szidni szerintem :D

Itt volt az én válaszom a folytatásokra és a kérdésedre :)

2013. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali MomoxRito 1.csók Momoval :3 És igen lesz folytatása az animének . Mangát nézz :D
2013. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!