Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alakultatok már át külsöleg...

Alakultatok már át külsöleg vagy belsőleg? Ha igen minek a hatására döntöttetek igy? Ésmiben változtatatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Évről-évre "átalakulok", de nem önszántamból, hanem mert az ember folyton változik.

Külsőleg olyan jelentősebb változáson soha nem mentem keresztül, mindig csak apró dolgokban és lassan, de megállás nélkül változom. (Növök, ezzel meg együtt jár ugye a ruhatár csere, illetve néha-néha ízlésváltozás.)

Belsőleg viszont... ha azt nézzük, milyen voltam két évvel ezelőtt, és milyen vagyok most... Hú. :)

2009. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Időnként én is átalakulok. Nálam elég látványos az átalakulás, mert a depisebb korszakom van, mert épp a párommal nem olyan a kapcsolatunk, amilyennek lenni kéne, vagy önbizalom hiányosabb vagyok, akkor sötét barnára festetem a hajam, ha viszont jó kedvű vagyok, akkor szőke vagyok. Mondta a fodrászom, hogy ha egy nő látványos színváltoztatást kér, akkor mindig történt vele valami.
2009. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én eléggé átalakultam amikor gimibe kerültem. teljesen új város, teljesen új közeg, új barátok, új élet. belsőleg és külsőleg is nagyon megváltoztam... jó irányba.
2009. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!