Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliba kellenének diáknapos...

Suliba kellenének diáknapos plakátok, ötlet?

Figyelt kérdés
Idén a mi évfolyamunban lesz diákelnök választás, és felosztottuk az osztályban, hogy kinek mi lesz a dolga. Mivel én elég jól tudok rajzolni, én fogom csinálni a palakátokat. Csak az a baj hogy nincs igazából ötletem hogy mit rajzoljak rá. Olyanra gondoltam h "szavazz a XYra és a A-ra" Ez a szöveg lenne, de mellé kéne vmi rajz is. Tudnátok mondani ötleteket, vagy az lenne a legjobb, ha képet linkelétek. Előre is köszi.
2009. okt. 22. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

rajzolj rá mondjuk két embert ( attól függ fiúról vagy lányról van szó) az egyik mondjuk felfelé tartja a hüvelykujját a másik meg karba font kézzel áll... előttük legyen egy szavazó doboz....mögöttük meg szaladjon pár ember szavazócetlikkel a kezükben

remélem érthető volt :D :D

2009. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!