Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok valakit megatkozni?

Hogyan tudok valakit megatkozni?

Figyelt kérdés
Szeretnek megatkozni valakit aki nagyon sok roszat csinalt nekem is es masoknak is.
2009. okt. 22. 15:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyesmiről hogy a szülőka nnyira szét akarták választani a jegyeseket hogy nyomorék gyermekek születtek meg hasonlók, de ez inkább azon múlik hogy az ember hisz-e benne, önbeteljesítő jóslat :D
2009. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Tudod a várt halál nem jön és a várt átok nem fog. Inkább keresd a saját nyugalmad, nagyapa többnyire ácskapcsokat csinált megnyugvásképp, utána eladta :)
2009. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
így: Avada Kedavra!
2009. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
"megátkozlak Néma Bob átkával" bocs túl sok mesét nézek:D
2009. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszitek el, de én éppen ezet akartam kérdezni. nem az illető halálát kiváno, mert még egy legyet se tudok agyonütni...De: pénzzel megkárosított minket egy dúsgazdag vállalkozó, és azt kívánom, Ő a 100x -át veszítse el, ne legyen nyugodt az álma, és költse gyógyszerre a pénzt!!!! Aki azt írta ,hogy felnyomni az APEHN-nál, az hogy működik amúgy, Írok egy levelet névtelenül, és kész?
2009. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Bocs a félreütésekért...de nagyon ideges vagyok4 Abban hisztek hogy ha valaki rosszat tesz,árt valakinek, az a sorstól visszakapja?
2009. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%
Csak pozitív átok létezik.Tehát ha valakit meg akarsz átkozni,szeretned kell őt.Enélkül nem működik.
2010. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
hááát figyelj...nekem is ártottak már sokszor...és mindíg vissza adta nekik az élet...ezt hidd el....az átokról meg annyi hogy ebben csak te fogsz hinni...max pont akkkor elkap egy náthát vagy valami és akkor csak bekattansz mert azt fogod hinni hogy jujjj te egy boszorkány vagy vagy mi a szösz....csak magadat fogod ezzel áltatni...
2010. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!