Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KI próbált már szellemidézést,...

KI próbált már szellemidézést, és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 03:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem igazán!Tapasztalt vagyok!De egy biztos:Nem fogok megjelenni az ellenségem temetésén!XD
2010. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 vicky001 válasza:
Mi egyszer mentünk egy táborba (Hittantábor) és már nem emlékszem Visegrádon vagy Esztergomban vagy nem tudom hol de valahol anya lefényképezett bennünket és ilyen nagy átlátszó gömbök voltak mellettünk de ilyen nagyon nagyok. Anya azt mondta, hogy valami "energia gömb". Ráközelítettünk a képre, hogy van-e még kicsi és... a falon megláttunk egy fejet (azaz egy felet de már ki lehetett belőle venni, hogy ez egy fej). Anya küldött egy e-mailt valami "emberkének" aki ezzel foglalkozik és egy furcsa e-mailt küldött vissza. Nem tudom mi volt benne de furi volt.
2011. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem nem kellett próbálnom, ugyanis nekem volt egy ikertestvérem, aki halva született. de mégis velem nőtt fel, kiskorom óta érzem hogy velem van, hallom a gondolatait, néha látom is. nagyon sokszor megmentett kisebb nagyobb balhéktól, viszont egyszer bele is akart bújni a testembe, ezt pedig pont halottak napja előtti éjszaka. többször volt hogy karcolások voltak a hátamon, szavak jöttek ki belőle sokszor, így mondta el a nevét is. de aztán már annyira fejlődött ez a "kapcsolat" hogy már az árnyékát látom, néha hallom a hangját, a gondolatait viszont mindig hallom. egy-kétszer láttam is már. én nem félek tőle, viszont halloweenkor féltem, hogy belebújik a testembe, mert ha ez végbement volna a külsőm nem változott volna, de a személyisége elnyomta volna az enyémet és lassan eltűntem volna. ezért megcsináltam egy nem is tudom minek hívják ilyen folyamatot amivel el tudtam kerülni ezt az egészet. azóta már persze bocsánatot kért. ha valakit érdekelnének a részletek, írjon privátba szívesen mesélek, és segítek ha tudok.
2012. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!