Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KI próbált már szellemidézést,...

KI próbált már szellemidézést, és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 03:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Én próbáltam Kárdár Jancsibá' sírjánál. Tapasztalat? Ne próbáld meg egyedül lehúzni azt a nagy vasbetont róla, mert rámegy a derekad.
2009. okt. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én régen vettem részt egy ilyen szeánszon.Az egész egy nagy átverés violt.Szellemek nincsenek,csak a hiszékenyek fejében,
2009. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Amikor kisebbek voltunk idéztünk szellemet a barátnőimmel sokat nevettünk meg egy kicsit hangosak voltunk és amikor ugy mond megidéztük a szellemet azt mondtuk ha itt vagy jelez nekünk kopogj kettőt. Erre az ajtón kopognak kettőt...Úgy megijedtünk xD Erre a szomszéd volt xD hogy tul hangosak vagyunk és hogy zavarjuk xD Sosem felejtem el xD
2009. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

[link]

nézzétek meg az oldalt!

én hiszek a szellemekben,idéztem már,és ettol bszrtm tényleg.nem merném kiprobálni

2010. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Meg ne próbáld,még véletlenül se!

Én kegyetlenül elcsesztem...

Én is szarakottam ijennel,és sikerült,csak rosszul(ezt ne ugy képzeld el,hogy olyan libegő valamik szálnak a fejed fölött,mint a rajzfilmekben,mert a szellemet te nem láthatod...)mert akivel csináltam annak az aurájára,vagy mijire ráment egy szellem,az enyémre pedig 2.

És nem volt semmi különös,csak állandóan fájt a fejem,meg abszolult nem volt energiám,nem tudtam semmire sem koncentrálni,elment az élettől a kedvem,ugyhogy elmentünk egy szakértőhöz,aki elintézte hogy ez megszünjön(ő mondta meg hogy 2 szellem volt az aurámon vagy mimen,és hogy ezért volt ojan szar hangulatom,meg azért nem tudtam semmire sem koncentrálni).

De a szellemek még az egészségre is kihathatnak...

2010. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

utsónak: és mennyibe került "leszerelni" az aurádrol a szellemet? gondolom nem ingyen

kérdezőnek: van 2ismerősöm. világ életükbe a keménylegényeket testesitették meg. tudod verekedés minden bajba bennelenni, nem félni semmitől. egyszer szellemet idéztek vmi könyv alapján (nem tudom pontosan mi volt, szerencsére nem voltam ott). másnap láttam kijönni őket sirva a templombol. kérdeztem mi történt. elmondták, hogy elég sikeres volt az idézés, és annyira megijedtek a történtektől, hogy másnap elmentek gyónni. ha nem siró kisfiúként jött volna ki a 2 keménylegény a templombol, akkor el se hittem volna nekik. de igy azért már kérdéses mi igaz, és mi nem.

ui: mind2en elmultak már 20évesek, mikor ez történt.

2010. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én már egy csomó szellemet idéztem meg de a legutóbbi volt a legdurvább!


szóval úgy volt,hogy a legnagyobb elenségemmel elmentünk a temetőbe szellemet idézni.El mentünk egyközeli temetőbe éjszaka.5 perc mulva éjfél lett volna én meg kinyitottam az alapozómat és szépítkeztem aztán megláttam egy foltot a tükörben.Aztán elkezdet kirajzolódni egy alak belőle.És mikor már éjfél volt akkor tisztán láttam már.Nem ismertem de mégis ismerősnek véltem.Másnap jött a suliba az új diák és pontosan úgy nézett ki mint akit megidéztem.Kíváncsi voltam,hogy ki ő és honnan jött.Furán beszélt,mindig suttogott,a hangja túlságosan is vékony és magas volt.Másnap a legnagyobb elenségemmel elmentek a temetőbe,ugyanahoz a sírhoz ahol,két nappal ezelőtt mi voltunk.Az ellenségem meghalt.Másnap a csaj nem jött suliba,mert kiíratkozott a suliból.


Durva mi?És ez metörtént VELEM!

2010. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és a sötét temetőbe hogy láttad az alapozodat?a legnagyobb ellenségemmel pedig szóba se állnék nemhogy elmenjek vele bárhova is.Aki él és megidézik az meg fog halni,de azon rajtmarad aki megidézte-megölte ezzel
2010. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Utolsónak:Jó a látásomés nem volt halálsötét és pont a lámpaoszlopmellet voltunk!Fogadásból volt!
2010. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te nem ijedtél meg a szellemtől????
2010. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!