Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa dörrenések éjszaka?

Figyelt kérdés
Mostanában csakis éjszaka egész hangosan dörrenéseket lehet hallani. Nappal nem észleltem még egyáltalán. Olyan mintha ágyú sülne el vagy puskából lőnének, de nagyon sűrűn lehet hallani. Sokszor egymás után többször is. Mi lehet ez?
2013. júl. 23. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt gondolod, hogy az internetet csak néhány szomszédod látogatja? Ha Londonban, a város szélén vagy te is akkor nem csodálkozom. Én itt Komárom megyében nem hallom, de a húgom sem, pedig Csongrád megyei most. A belső hangjaidat, meg csupán a pszichiátered képes érzékelni.
2013. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem gondoltam ezt csak hátha valakinek lett volna erre egy ötlete talán. de látom te is okos egy egyed vagy cseszed...úristen
2013. júl. 24. 01:06
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos valamelyik szomszédod csapkodja a falakról a szúnyogokat :D (nem vicc, komolyan írtam)
2013. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!