Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik kérdés/válasz volt itt...

Melyik kérdés/válasz volt itt ezen az oldalon olyan, amely nagyon feldühített, vagy felháborodtál rajta?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

:) Remélem, te nem a barátnőm vagy, akivel erről beszélgettünk itt tegnap este...

Nekem a mostani nem is a kérdés miatt "kedvenc", hanem a válaszolók miatt. Elképedtem, hogy dilettáns válaszolók lepték el a kérdést, másodpercekkel azután, hogy normális válasz érkezett már le is lettek nullázva, a hülyeségek meg egekig fel... A kérdés egészségügyi vonatkozású, így még csak nem is mindegy, kinek a tanácsát fogadja meg a kérdező. De komoly, olyan, mintha vagy 50-en állnának lesben és ahogy új válasz érkezik, azonnal lepontozzák. Jól felkaptam rajta a vizet :D

2009. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a barátnőd lennék, mert senkivel nem beszélgettem erről este! :)


Na küld a linket, melyik volt az! :P

2009. okt. 21. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
2009. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok: http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__45..


:)) Aztán nem ám lepontozni őket! :))

2009. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hehe! Tényleg hihetetlen kiket pontoznak le!


nemcsak ennél a kérdésnél, úgy általában!

2009. okt. 21. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Engem a fogyókúrás kérdések akasztanak ki!

Ha nem azt írod, de igen, jó az ha napi csak 3 almát eszel, meg csak bébiételt és csak 500 kcalt, hanem leírod, hogy nem jó és még meg is indoklod, akkor simán lepontoznak. Meg elhordanak mindennek... Hát ez van...

2009. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

fuu én ezen húztam most fel magam eléggé!Szegény nőt teljesen leszólják, valaki még olyat is írt neki, hogy haljon meg a babája!Nagyon nem normális emberek is vannak itt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..

2009. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbit én is olvastam, nagyon gáz. Jah és a vallási viták... volt egy kérdés, hogy kis tini liba utálja a keresztényeket, v. vmi ilyesmi. Rákérdezett, hogy más is így van-e ezzel. Utána olyan sárdobálás lett belőle, hogy csak lestem. Köze nem volt már a kérdéshez, hihetetlen, hogy miket képesek emberek leírni... Azok akik olyasmit írtak rá, hogy nem ettől lesz jó vagy rossz egy ember, meg mindkét táborban van ez is, az is (vallásosak, ateisták) hát azok is jól megkapták a magukét. Tiszta óvoda.
2009. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen én elolvastam azt a Tokio Hoteles szaarságot és ááá..nem találok rá szavakat..rájöttem hogy sok idióta ember is van itt. Persze tisztelet a kivételnek!!:) Hát megmondom őszintén nekem is sikerült felba*ni az agyam..:S
2009. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!