Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skype probléma telefonon. Mi...

Skype probléma telefonon. Mi lehet a baj? ANDROID

Figyelt kérdés
A minap vettem egy samsung young ,ot felraktam rá a skypeot 4 akárhanyas verziót. ha felhíhom a gépről ezt irja ki : A partner jelenleg csak szöveges üzeneteket tud fogadni! HA a telefonról hívok valakit akkor meg csak pittyeg hiába kattintok rá a gépen hgy " elfogad" csak kirja a gépen hogy "probléma van a hívással" várj még helyreállítjuk a hívást ... várok de semmi nem történik csak pityeg tovább! Segítsetek kérlek!

2013. júl. 17. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Ez van nálam is. :( Gondolom sz@rakodik a szerver.
2013. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a 'Frissítés miatt nem működik' A 'Marketen' mindig frissítik és mostanság ezeket az Android Szoftvereket úgy elcseszik a készítők hogy nem mindegyik készüléken Kompatibilis. Töltsd le innen a Skypet WWW.GalaxyKeizer.Mindenkilapja.HU Innen Magyarul töltheted le az Android Skypet és ez Kompatibilis az összes készülékhez szinte.:)
2013. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 valakii69 ***** válasza:
60%
próbáltad már letörölni és újra feltölteni ?Nekem ez be szokott válni
2013. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!