Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a cipőmmel?...

Mit tehetek a cipőmmel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Májusban vettem egy Vans cipőt (14000 volt,gondoltam akkor strapabíró és amúgy is a Vansekről jót hallottam eddig). 2hónapig használtam,és vittem is vissza mert kilyukadt a talpa,meg szétjött a ragasztás(amúgy fél év rá a garancia).Levásárolhattam az árát,de mivel másmilyen cipő nem tetszett,ugyanilyet vettem.Szeptemberben ezt is vissza kellett vinnem,ugyanúgy elkezdett nagyon kopni a talpa,és a ragasztás szétjött oldalt.A csaj azt mondta nem tud mást tenni,elküldi ragasztatni(1hétig volt náluk). Most újra szétjött a ragasztás,és már nagyon ideges vagyok,nem szeretném újra ott levásárolni az árát,mert egy cipő sem tetszik.

Van valami mód arra,hogy visszafizessék a cipő árát?(van erre valami törvény?)


2009. okt. 20. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nekem eszeembe jutott az az, hogy kérdezd körbe ismerőseidet, hogy nem akarna-e a Vansban vaalmit venni mostanság, ami kb ilyen értékű, így ők helyetted levásárolják te meg megkaphatod a pénzt.
2009. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen van, de nem tudom pontosan, hogy szól. X alkalommal javíthatják, azt hiszem 3 és utána vissza kell adni az árát. Lehet fogyasztóvédőkhöz is fordulni. Ha ez utóbbit megemlíted nekik, akkor szerintem gondolkodás nélkül adják is vissza a pénzt. (mert ha neked van igazad, kemény bírságot szabhatnak rájuk és ezt szerintem nem akarják kockáztatni)

De azért ne ezzel kezd! Először csak mondd meg, hogy szeretnéd a pénzt, mert nem vagy elégedett a termékeikkel, mert már második alkalommal megy tönkre. Hátha ennyiből is értenek

2009. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez eszembe se jutott,de nagyon jó ötlet :) Köszönöm szépen :)

Azért további válaszokat is várok,hátha ez nem jön össze :D

2009. okt. 20. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelmi Felügyelet!!!

Köszi, és a nevemben is! Én is felhúztam az agyam egy jópár éve egy hasonló eset miatt, csak az 1. napn tört le a magas sarka egy méregdrága cipőnek...

Megérdemlik!

2009. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

már mint melyik variáció nem jutott eszedbe.


egyébként jó, hogy olvasok erről. ott sem fogok vásárolni ezek után. a cipők minősége úgy általában elég botrányos az utóbbi években. némelyik egy évszakot sem bír ki

2009. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az első variáció nem jutott eszembe:)

Amúgy nem Vans boltban vettem,hanem Humanic nevezetű boltban.

A legidegesítőbb dolog,hogy a jótállásán az van,hogy sportolásra -kocogás,futás- is alkalmas,azért nem is értem miért megy ilyen hamar szét a talpa.

Köszönöm mindenkinek a választ,ha nincs más mód jövőhéten felkeresem őket újra..

2009. okt. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!