Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lett nagy az orrom?

Mitől lett nagy az orrom?

Figyelt kérdés
úgy kb 4 évvel ezelőtt teljesen normális volt és most meg pár éve nagy lett olyan mint egy zsidóé és a családom többi tagjának pedig teljesen normális...
2008. jún. 24. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos, azt szokták mondani, hogy felnőttkorban már csak egy testrész nő, és az az orr. Biztosan a génekben volt, hogy ilyen lesz. Max. plasztikáztathatod, mást nem tehetsz.
2008. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok és 13 évesen kezdett így megnőni de kösz a választ...
2008. jún. 24. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Előre nőtt az orrod, lehet, hogy majd később hozzánő a fejed is...mármint méretben! :)
2008. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Pinokkió
2008. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem is pont ez a bajom...

Tizéve skoromban még tök normális volt, most 17 vagyok, és elléggé megnőtt..A fejemnek kéne nőnie hozzá.

2008. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló takarodj innen!!!
2008. jún. 26. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az orr nő életünk végéig hanem a FÜLÜNK is .Az a látványosabb. Nézz meg egy öregembert, nekik nagyon hosszú a fülük. Ez egyébként viccesen hangzik, de azért nől addig, mert kompenzálja az öregkori süketülés egy részét, tehát javítja a hallást(bizonyos fokig). Persze úgy érzékeljük, hogy csökken öregkorra a hallás.
2008. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is 13 éves koromban kezdett nőni, most 18 vagyok, de már megszoktam. majd plasztika,ha mégsem sikerül a megszokás annyira.
2009. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!