Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mar egy hete nathas vagyok,...

Mar egy hete nathas vagyok, es az orrom alatt megint herpeszem lett. Ajanlanatok vmit ellene?

Figyelt kérdés

Pedig ejjelre is , meg napkozben is amikor tudtam bekentem az orrom, orrom alatt Vectavirrel, ami kifejezetten herpeszre van. De ma reggel mar lehet latni, hogy megint kijott:( Nincs valami tippetek, mit csinalhatnek? Vmi otthoni gyogymod, vagy vmi hasonlo?

Koszonom!


2010. dec. 15. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Dermin kenőccsel szoktam bekenni, még a pattanásokat is, hámosító krém, este bekened, reggelre majdnem, vagy teljesen eltűnik.
2010. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt úgy, hogy több mint 2 hónapig volt herpesz a számon, untam már nagyon és az orvos azt mondta, kenjem Telviran krémmel és szedjek Telviran-t gyógyszer formájában is. 4 napig kellett szedni talán, 4 óránként kellett bevenni és tényleg elmúlt tőle, pedig már 2 hónapja rajtam volt. Szóval szerintem a Telviran nagyon jó.
2010. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A Telvirant csak receptre lehet, sajnos:( Es en most nem tudok elmenni orvoshoz:(
2010. dec. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!