Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Volt egy fiú egy hónapot töltöttünk együtt.. és nagyon megszerettem szakítottunk lett csaja.. de azóta akárhányszor randizok meg közeledik egy fiú nem tudok és nem is akarok semmit tőlük.. arra várok hogy majd a fiúval kibékülök.. azért van mert nem kaphatom meg? hogyan kezdhetnék tiszta lappal? még csak 15 vagyok lány és tanácstalan..
2013. jún. 30. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd lesz egy másik fiú akit sokkal jobban fogsz kedvelni ,mint az előző fiút,és akkor majd nem lesz gond.

15 évesen elképzelhető az is hogy bosszant téged hogy túl lépett rajtad hamar.Felesleges szomorkodnod mert úgyis lesz olyan akit jobban fogsz kedvelni,szeretni stb.

2013. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves választ de már másfél éve vagyok oda érte és ha rágondolok belesajdúl a szívem..
2013. jún. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!