Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a hosszú...

Miért van az hogy a hosszú cigi ugyanannyiba kerül, mint a rövid?

Figyelt kérdés

Na szóval nagyjából leírtam a lényeget a kérdésben :P

Sok cigi(lehet, hogy mindegyik), amiből van rövid is meg hosszú is ugyanannyiba kerül(mármint a rövid és a hosszú), holott a hosszú majdnem 2x akkora, mint a rövid.

Mi ebben a logika?

Miért árulnák a többet ugyanannyiért, mint a keveset?

(Lehet, hogy ez csak nálunk van így, mivel én nem Magyarországon lakom, de attól még ez a kérdés már hosszú ideje foglalkoztat xd )



2013. jún. 2. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mo-n 10 forinttal drágább de így is jobban megéri
2013. jún. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak laikusként: átmérője, füstszűrője ugyanakkora? Mert ha igen, akkor engem is érdekelne a válasz- bár nem dohányzom :)
2013. jún. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezeket még soha nem figyeltem meg, de most hogy mondod legközelebb meglesem :P

Én Felvidéki vagyok (Szlovákia), nálunk euró van és a hosszú és a rövid ugyanannyiba kerül.

Egyébként mellékes infóként soha ne vegyetek nálunk cigit, ha erre jártok, MO-n sokkal jobban megéri ;)

Átszámítva nálatok olcsóbb, ha MO-n vagyok akkor én is meg a dohányzó ismerőseim nagy része is bevásárol ott cigiből mert valamit meg lehet rajta spórolni :)

Most már nemhiszem hogy annyit, mint régebben, de még mindig lehet :P

Ha jól tudom akkor nálatok a Marlboro annyiba kerül mint nálunk pl. az LM vagy Golden Gate meg ilyen hasonló olcsóbb fajták, de akit érdekel az számítsa át mert pontosan nemtudom (Nálunk 2,70 euró egy átlagos olcsóbb fajta cigi, a Marlboro az ha jól tudom 3,10 vagy 3 euró) :)

2013. jún. 2. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szokj le.
2013. jún. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!