Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kelljen...

Mit tegyek hogy ne kelljen társasházban laknom?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom a szomszédaimat!

Nem elég hogy egyedül élek(16 éves vagyok),mert anyám jó ideje kórházban van,apámat nem ismerem,a szomszédok rajtam röhögnek,pletykásak,rosszindulatúak.Nem elég az embernek ennyi idősen ilyen problémával küszködnie, még ezek is megnehezítik a dologot,de az baj hogy én meg elég sértődékeny vagyok.Már nem bírom elviselni őket,olyanokat művelnek főleg mostanában, hogy pl.nekem jön csomag, vagy akármi és személyesen kell átvenni, (mert postaládába nem fér bele) és nem vagyok itthon,akkor az hazudják a postásnak hogy nem akarom kinyitani az ajtót, és otthon vagyok.

Nekem meg ég a pofám máskor ,mert a postás meg beveszi ezt a maszlagot,és hülyének néz, ezek meg a markukba röhögnek.Sajna nem tudom hogy kéne a szomszédokkal a helyzetet lekezelni, mert sajnos én kevés vagyok ehhez a korom miatt is, ők 40-50 évesek.Amúgy meg ha átmenni pofázni hozzájuk, akkor úgyis letgadnák, vagy ha bevallanák is akkor mégjobban megutálnának.Volt amikor beszóltam emiatt, ezek meg a városban elterjeszették, hogy én milyen pimasz,szemtelen,taknyos vagyok, viszont ha nem szólok semmit akkor ez így megy tovább.Mit tegyek?


2008. jún. 23. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dumáld meg a postással a dolgot, h ne higyjen a szomszédeoknak, meg ilyesmi...

Am ha ezek az én szomszédaim lennének, addig pofáznék vissza, meg olyan hangnembe, h a végén leállnának...ne hagyd magad! Am meg ha elterjesztik akkor mivan? Terjesszék, a kutyát nem fogja érdekelni, h te milyen vagy.

2008. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond meg a magadét, a városban élőkkel meg ne foglalkozz, mert úgysem érdekel senki, hogy mit mondanak meg nem is ismernek annyira, max. látásból. Ha nem pofázol vissza, akkor csak kihasználják, hogy lehet kit szekálni. És ha bárki is keres téged, mond meg, hogy a szomszédoknak ne higgyenek. Csak így érheted el, hogy "felnőlj" a szemükben.
2008. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd azt hogy ha máshova költöznél akkor bármi megváltozna,csak annyi hogy nem Náncsi néni pletykál rólad hanem a Joli néni.Sajnos ilyen a világ,én falun élek,éltem városban is sehol se jó igazán ha a szivedre veszed az ilyen badarságokat.Van akit le kell magasról... nem kell velük foglalkozni.Ha látják hogy nem törődsz velük ,esetleg vissza is mersz szólni akkor békénhagynak.
2008. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én először is az "Ez a mai öregség..." dumával indítanék. Utána ritka pofátlan és trágár módon hajtanám el őket az anyjukba,és megfenyegetném őket először valami enyhe dologgal (nem testi, vagy bármi törvénybe ütköző,csak amolyan kib@sz dolog), és ha utána nem jön be,be is váltom. Rendezz pár házibulit, és a részegeket kérd meg,hogy eléjük hányjanak pl. ritka idegesítő tud lenni.. meg alapból a hangos zene. amúgy,ha pécsi vagy,írd be, és dobok egy mailt,lerendezzük ;)
2008. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezeknek a fajtájukat ezeket nagyon nehéz lesz majd lekoptatni volt már pár ilyenel dolgom és úgy kell először elkezdeni, hogy nem figyelsz rájuk egyszerűen levegőnek veszed őket pl(nem nyitod ki nekik a kapuajtót meg ha hangosan halgatsz zenét és átszolnak akkor sem kell velük foglalkozni) úgy, hogy hajrá...
2008. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mit tegyek hogy ne kelljen társasházban laknom?" -> költözz el! :-)
2008. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Középiskolai kollégiumba elköltözhetsz. Ha máshol nem, az önkormányzatban meg tudják mondani, erre milyen lehetőségeid vannak, s mennyibe is kerülne ez.
2008. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kollégium se jobb,bezárnak 3hülyével egy szobába,meg állandóan meggy a hangzavar,nem lehet pihenni se ott
2009. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!