Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelés visszavonása EBay-ről?

Rendelés visszavonása EBay-ről?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebay-ről pár dolgot (kínai) ingyenes házhoz szállítással és előre ki kellett fizetni, ez eddig rendben de amikor át fogom venni nem kell alá írnom semmit csak bedobják a postaládába és kész. Na itt a kérdés: Mi van akkor, hogy ha átveszem a holmim és aztán jelentem ebayen, hogy nem kaptam meg és térítsék vissza az árát (lehetséges), akkor ezt lenyomozzák vagy valami? mi alapján nézik, ohgy tényleg megkaptam e?

2013. jún. 28. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik, elküldik mégegyszer, te senkiházi tolvaj cigány.

Tudod, nem mindenki olyan gerinctelen féreg, mint te.

2013. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
biztosan alá kell majd irnod valami papirt ha átveszed szoval már itt buko a dolog ,de nem semmi hogy ezt hogy kitaláltad:D:D
2013. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem szoktak semmi aláíratni velem, de a postán jegyzik hogy a csomagokat kiadták-e
2013. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!