Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy e-mail cím alapján le...

Egy e-mail cím alapján le tudnak nyomozni, hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Amennyiben nem tettél ez ellen direkt lépéseket, akkor igen, a rendőrség le tud nyomozni.
2009. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Magánszemély nem nagyon, de ha elkövetsz valamit, akkor a hatóságok igen. Az email tartalmazza az ip címedet, ahonnan küldted, és a szolgáltatók - bírói végzésre - kiadják, hogy az az ip cím kihez tartozott a feladás időpontjában.
2009. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem bűncselekményt követtem el, csak van egy ember, akinek meg akarom keseríteni az életét, mert nagyon csúnyán elbánt velem. De semmi fenyegetés vagy hasonló, csak "el akarom csábítani" mint titkos hódoló, megbeszélni egy randit és lebuktatni az új nője előtt. Tudom gyerekes de hihetetlenül fáj amit velem művelt.
2009. okt. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!