Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek megadom a számom,...

Ha valakinek megadom a számom, az kitudja nyomozni a nevem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mobil ? akkor csak nagyon nehezen
2011. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha mobil :D
2011. febr. 13. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, nem feltétlenül - attól függ, hogy mikor a telefont vettétek, kértétek-e, hogy a tudakozóban (netes is) ne lehessen megtalálni szám alapján. Ha igen, akkor nem, ha viszont nem, akkor simán lekérdezi az oldalról.
2011. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát például felhív, te meg felveszed, hogy "Halló, XY vagyok". :D
2011. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem, köszi a válaszokat :)


utolsó nagyon humoros vagy :D

2011. febr. 13. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem lenne még rá pár trükköm, de mindegy.


Neten sok infó fennvan.

Én anno egy kínai spammelőt találtam meg és fenyítettem be hogy hagyja abba hogy az e-mailemről küld spamet.

Visszaírt valamit, de junba ment ás inkább nem nyitottam meg.

Azóta nem küldök az ismerőseimnek kriszkraszos maileket a tudtomon kívül :D:D


Most egy görög illetővel állok hadilábon, és ha nem viselkedik rendesen viszem bíróságra meg a nagykövetségre az ügyet...

2011. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem engedted a telefonkönyvben/tudakozóban közzétenni, akkor elméletileg nem.

Gyakorlatilag viszont meg lehet szerezni bármelyik telefonszám előfizetőjének a nevét, címét. A titkosakat is.

2011. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!