Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak nyáron? Eléggé...

Mit csináljak nyáron? Eléggé kilátástalan a helyzetem.

Figyelt kérdés

A családom sosem megy nyaralni, egyszer nem voltam még külföldön a családommal. Tesómnak a táborát is alig akarták kifizetni. Tavaly nyáron is csak unatkoztam, kb csak 2x voltam strandon. Nem tudom, hogy mit fogok magammal kezdeni. Buliba nem engednek.

Egész nyaram az olvasásból és a filmnézésből fog állni ahogy látom. Ezért utálom a nyári szünetet, mert sosem megyünk sehova és csak unatkozok. Inkább járnák iskolába egész nyáron az is izgalmasabb.


Szóval fogalmam sincs, hogy mivel tudnám feldobni a szünetet :( Ötletek?



2013. jún. 8. 13:26
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy 16/L
2013. jún. 8. 13:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress nyári melót.
2013. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
arra sincs sok lehetőség
2013. jún. 8. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
osztálytársaiddal kijárhattok röpizni, napozni meg ha van vízpart fürdeni
2013. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

munkára miért ne lenne lehetoség? ha jó tanuló vagy akkor keresshetsz neten korrepetálásra váró gyerekeket, bébiszitterkedni is lehet, elmehetsz segédnek valami kis kávézóban, esetleg cukrászdában. de az is jó ha egy sima boltban rákérdezel, mert lehet, hogy a bolt tulajdonos elmegy nyaralni, stb. és addig mi lesz a bolttal? és itt jössz te a képbe. tehát rengeteg variáció van, csak nyitottnak kell lenni hozzájuk. és azon kívul, hogy ez lefoglal nyáron, még kersehetsz is egy kevéske pénzt amit úgy költesz el ahogy akarsz. nézz körül a neten, biztos találsz vmi megoldást. :)


13/L

2013. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már kerestem, meg elmentem egy két helyre, de eddig csak visszautasítást kaptam nem tudom miért, pedig szinte kitűnő tanuló vagyok :/
2013. jún. 8. 15:59
 7/7 anonim válasza:
menj el a barátaiddal fagyizni, beszélgetni sétálni.. menjetek el kirándulni, vagy forgassatok filmet:) nekem van 4 nagyon jó barátom, és velük sosem unatkozom, de olyan monoton már minden, hogy megfogadtuk, ez a nyár igenis más lesz! rengeteg dologgal el tudod tölteni az időd.. és azt jegyezd meg, hogy egyszer élsz, és egyszer vagy fiatal! használd ki! lehet hogy a szüleid nem engednek el, de beszélj velük. mondd nekik, inkább tudják hogy holvagy, minthogy elszökj. persze nem fogod megtenni, de akkoris hatással lesz rájuk hidd el! csináljatok hülyeségeket, hiszen nem mindig van nyár..:)))))))))
2013. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!