Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szid mindenki hogy...

Miért szid mindenki hogy rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista csak nem szeretem a cigányokat és a zsidókat....

2013. máj. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
és miért nem szereted őket?
2013. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy rasszista. Akkor lennél rasszista, ha a németeket, spanyolokat, stb nemzeteket is utálnád.
2013. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most pl a cigányokra vagyok rohadtul kiakadva

kéregetnek,beszólnak,fenyegetnek,lopnak

2013. máj. 30. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

a német, a spanyol, meg a többi, azok nem rasszok, hanem nemzetek.. ha őket utálná (és valószínűleg akkor a saját nemzetét tartaná felsőbbrendűnek) akkor nacionalistáról beszélünk


rasszokba a cigányok, zsidók, feketék, sárgák (öhm, ázsiaiak, bocsánat:D), eszkimók, indiánok, arab meg még tudja a fene kik tartoznak.. és a rasszista nem szereti őket


a kérdés ott van, hogy miért nem?

egy embernek nem muszáj szeretnie a másikat.. megsúgom, én sem szeretlek titeket.. fogalmam sincs kik vagytok, talán nem bánt meg:D de az, hogy nem szeretlek titeket, nem jelenti azt, hogy nem tartalak egyenrangúnak magammal


a rasszizmus ott kezdődik, amikor utálkozva, lenézően gondolsz egy másik emberre azért, mert más a bőrszíne, vallása, etnikuma, kultúrája

ha nem gondolod úgy, hogy minden ember egyforma, akkor diszkriminálsz egyes csoportokat, és ez nem jó


szóval miért?

-mert más a bőrük színe? mást ismernek istenükként?

erre a válasz egyszerűen az, hogy minden ember más.. én is fehér vagyok, valószínűleg Te is.. nekem krumpli orrom van és hosszú hajam, neked meg nem.. én elfogadom, hogy vannak különböző istenek, mindenki higgyen amit akar, Te talán nem bolondságnak gondolod az egészet... én nem gondolom, hogy rosszabb lennél tőlem, és remélem Te sem gondold ezt rólam:) én is fehér vagyok, Te is:)


-azért nem szereted őket, mert büdösek, hangosak, és segélyből élnek

erre a válasz: kinek mi:D általánosítasz.. leírhatod az összes 78%osat krumpliorrú, hosszúhajú liberálisnak, de nem lesz az:D ugyanezen az elven nem szabad azt mondani, hogy minden cigány segélyből él


-gazdag

hát igen, az élethez szerencse is kell:D bár a zsidóság felemelkedésének amúgy egész szép. logikus útja van.. igazából pont az antiszemiták tehetnek róla:D



nos? miért?

2013. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csigafröccs válasza:
Tudod, azt hívják rasszistának, aki az emberekről származásuk (rassz, nemzetiség) alapján alkot negatív véleményt, nem pedig az egyes emberek egyedi személyisége és cselekedetei alapján. Igen barátom, te bizony rasszista vagy, ha azt mondod, úgy általában a cigányokat/zsidókat utálod, és nem azt a konkrét figurát, aki valami rosszat tett.
2013. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!