Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem hagy békén

Mit csináljak? Nem hagy békén

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most váltottam sulit. 9.-es vagyok és egy darabig egész jól mentek a dolgok. De most van egy osztálytársam, aki nem képes békén hagyni (amúgy egy fiú). Mindenki előtt lejárat és olyan szánalmas és gyerekes, amiket mond és már nem tudom mit csináljak. Ez egy olyan "ember", akinek, ha visszaszólok, akkor csak még jobban megjön a kedve a basztatáshoz. És ezt már a többiek megszokták de én nem és már órán is olyanokat mond, hogy legszívesebben megfojtanám! Mellesleg a tanárokat látszólag ez nem érdekli :( és még sorolhatnám, hogy miket csinál...:( Már próbáltam kedvesen beszélni vele, hogy hagyja abba de semmit nem használ. Kérlek segítsetek!
2009. okt. 5. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú... talán mert tetszel neki? Én is jártam ilyen cipőben, hidd el, lehet hogy erről van szó!
2009. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát... vannak, akik ezt mondják de ennek a gyereknek valami feltűnési viszketegsége lehet. Nem tudom mit tudok csinálni ezzel. Nem teljesen komplett.
2009. okt. 5. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
(első válaszoló vagyok) Beszélj anyukáddal, aztán ő majd beszél a tanárokkal. Ha meg feltűnési viszketegsége van, akkor meg küldd el pszhihológushoz.
2009. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen-igen anyukámmal már beszéltünk erről és remélem rendeződni fog. Nagyon köszi a válaszod :);)
2009. okt. 5. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

tetszel neki,csak még éretlen és nem tudja jobban kifejezni:)


Tapasztalat :)


tudnék mesélni:D

2009. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)


Mint már említettem, én is jártam hasonló cipőben. Tudnék mesélni :)

2009. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés. hallgatom :)
2009. okt. 5. 22:29
 8/9 A kérdező kommentje:
na ez bejött :) anyukám beszélt vele :P yeah :D
2009. okt. 6. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki :)
2009. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!