Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén?

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány, akinek már 3. gyereke lesz.

Anyum nagyon félt és nem engedi hogy fiúkkal lógjak, nehogy én is ebbe a "gödörbe" essek. -.- Az a lány 16 éves, sokat bukott, most 6.-os. Én is 6.-os vagyok, de el se engednek itthonról ha haverokkal akarok találkozni. Miért? mit tegyek?


2010. okt. 11. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

3. gyereket várja és még iskolába jár???? Ki látja el közben a gyerekeket? Ki keres rájuk? Egészen elképesztő felelőtlenség, ilyet még nem hallottam.


Rólad csak annyit, hogy maradj kitartó. Előbb utóbb ugy is el kell engedniük. Kérdezd meg tőlük például, hogy szeretnék-e ha a nyakukon maradnál vénlánynak? Vagy szeretnék-e hogyha azért menne tönkre a leendő házasságod mert nem volt időd kiismerni a férfiakat, és egy trógert választottál köszönhetően nekik? Ird meg légyszi erre mit mondanak!

2010. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utolso,

12 evesen meg nem kell felnie a kerdezonek hogy venlany marad, sot meg a palikat is raer kiismerni. Egyetertek edesanyjaval.

2010. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a lány magántanuló, ebbe az évbe bukott hozzánk, ez idő alatt 2 szer láttuk az iskolában.
2010. okt. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!