Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek különb a mayo...

Szerintetek különb a mayo chix egy sima markatlan ruhanal?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen márkás ruhát nem hordok. Ha meg elszakadna pl. a drága, akkor meg oda egy csomó pénz. Az olcsó meg nem olyan nagy tragédia.. Cssk cipőim vannak márkásba, azok jók, az olcsó szétmegy
2013. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

detto....

csak már "baratnoim" menoznek h igy mayo chix mg ugy...stb.és meg ennyi annyi penzt hagynak ott a boltba..és mintha kikozositenek emiat h én nem jarok markasba ,van pár markas ruham mondjuk...de nemsok...kb 3-4 fesom

Es sztem az nem baratno,aki csak ennyit tud...mert sztem ugyan olyan jo lehet egy felso kinai vagy markatlan mint a márkás....csak vannak akik képtelenek felfogni

2013. máj. 18. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Nem tudom, nálunk nem közösítenek ki senkit sem, nem hordanak sok márkásat, de mindig van szinte mindenkin valami márkás.

Csak 1 oszt.társam hord szinte minden nap más ruhát.

2013. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2013. máj. 19. 11:29
 5/8 A kérdező kommentje:
és hova jarsz suliba?
2013. máj. 19. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
14,nem akarok nevet mondani :D
2013. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem mondom, hogy különb, de én mondjuk szeretek ott vásárolni...
2013. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van pár darabom onnan (pólók), illetve egy-két Amnesia és Missq ruhám is, de nem a márka miatt vettem, hanem mert tetszik. Kínaiba is ugyanúgy megvenném, csak az a baj,hogy egy ideje nem láttam nagyon olyan ruhákat a kínaikban , amik tetszenek. Amúgy ha lenne két ugyanolyan ruha, akkor én is az olcsóbbat venném meg :) Van egy bolt, ahol Missq ruhákat adnak főleg, és a mostani cuccaik már nem igazán tetszenek. Amnesiából mindig van egy-két darab, ami tetszik, de vagy nincs pont az az üzletükben, vagy olyan árban van, amit már nem adnék ki érte. Amúgy még az sem mindig állja a helyét,hogy a márkásnak jobb az anyaga. Jártam már úgy Missq-s pólóval,hogy az aljából elkezdett foszlani a varrás. Szóval nem, nem különb semmiben sem egy márkás ruha, sőt, lehet hogy azt is Kínában gyártották.
2013. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!