Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tini...

Miért van az, hogy a tini fiúk egy jelentős része hülyéskedik egymással ("buzulnak"), mégis elítélik a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
hát én is voltam tini fiú de soha nem buzult senki senkivel mindenki undorodott a melegektől szval nem tudom h ezt te honnan vetted.
2013. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
én is voltam tini,mégsem buzultam......mi ez a nevetséges általánosítás?
2013. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ezt te honnan vetted,én sosem éreztem rá késztetést,hogy buzuljak valakivel?



18/F

2013. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Miért van az, hogy a tini fiúk EGY JELENTŐS része hülyéskedik egymással..."
2013. máj. 18. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem fiú vagyok, de viszonylag sokat olvastam a témáról és érdekel is. A leggyakoribb okok: kíváncsiság, imponálás a lányoknak, kalandkeresés, hatalom fitogtatása, valaki megalázása vagy valódi (akár tudat alatti, nem beismert) vonzalom.


A többség nem ítéli el a homoszexualitást, inkább csak fél tőle. Minden 15 fiút érint a dolog és mivel a társadalmunk még mindig nem úgy kezeli a helyzetet, ahogy kellene, a tinédzser fiúk többsége a baráti kör és a külső elvárások hatására reflexből elutasítja a dolgot. De a kíváncsiság kiélése miatt ez a lehető legegyszerűbb mód: hülyéskedni, kipróbálni ezt-azt aztán letagadni és elfordulni.

(Szubjektív vélemény volt, nem vagyok érintett semmilyen szempontból)


17/L.

2013. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tini fiú koromban mi is viccelődtünk néha ilyesmivel, de senki sem vette komolyan, nem volt mögötte vonzalom. Részemről ez is csak egy többiekről másolt viselkedésminta volt, mint ahogy sok más gyerekes dolog (pl. egymás zrikálása vagy dobálása). Középiskolában aztán megkomolyodtunk.


Hogy mi az összefüggés az ellenszenvvel, azt nem tudom. Úgy tűnik, sokan sértőnek találják a jelenséget; még nem jöttem rá, miért. Nekem aztán tökmindegy hogy ki a homo, egy kalap alá veszem a heteróval. Nem értem, hogy miért kéne viszolyogni tőlük, viszont azt sem értem, miért kell "büszkeség" napokat tartani.


35/F

2014. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!