Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errola dologrol?

Mit gondoltok errola dologrol?

Figyelt kérdés
Nos,kb. másfél éve szerettem bele a lovakba,menthetetlenul és halálosan.Imádom oket tényleg,csak sajnos a családi hátterem nem olyan,hogy lovaink vannak vagy eltudnék járni rendszeresen lovagolni.Nem mondom hogy olyan szegények vagyunk,hogy nem telik kajára,csak arra koltjuk inkább,amireszukséges.én azért,hogy egész életemben lovakkal foglalkozhassak,és valoraválljon az álmom,a vidékfejlesztési szakkozépiskola lotenyészto szakára jelentkeztem.Semmi gond nem lenne ezzel,ha nem joone folyton elo nálam az,hogy másoknak van lovuk,nekem nincs,mások járnak lovagolni,én nemtudok annyiszor,mint ok és ez aaaahj..:(( tényleg szeretem a lovakat és az merult fel bennem,hogy vajon rosszul választottam?de ezt szeretném csinálni...

2013. máj. 13. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Spórolj, és egyszer valóra válik az álmod!
2013. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azzal mit tegyek h múljon el amikor azt érzem én nemérek annyit és mit is keresek itt,ha nincs lovam meg lovagolni se tudok járni rendesen?:(
2013. máj. 13. 13:29
 3/5 anonim válasza:

Én mondok neked valamit, kis korom óta szeretem a lovakat anyagi hátterünk meg van és van egy lovardánk is, na de a lényeg az hogy én csak úgy kaphattam meg az első lovamat,ha megfelelek a szüleimnek(jegyek,azt teszek amit akarnak)és végül megkaptam álmaim lovát :)

Tégy szerintem te is így, spórolj amin csak tudsz!!!

Sok szerencsét hozzá :)

2013. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
irigyellek:/ de így fogok tenni,koszi a válaszodat:) csak még mindig kevesebbnek érzem magamat,de hát majd valamit kezdek vele..:)
2013. máj. 14. 15:44
 5/5 anonim válasza:
Ne gondolj ilyeneket, valaki olyan helyre születik és nem szereti a lovakat.Semmivel nem vagy kevesebb, mint ők.Küzdj az álmokért én és a Brüsseles(ő Fríz kancám) szurkolunk neked :)
2013. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!