Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ehetek menő?

Vuvula kérdése:

Hogy ehetek menő?

Figyelt kérdés
Az osztály 2. óta kikülönít(6.os vook)nem tom mér csak úgy különben jó fej vagyok .Valaki még kitalálta Fingola nevet meg ienek de már nem birom ezt LÉTSZI SEGÍTSETEK!!!!
2013. máj. 12. 16:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Én is 6.-os vagyok, és esetleg segíthetek! a lényeg, hogy nézd meg az ő szempontjaikat! Nézd meg hogy ők mit szeretnek! Szerezz nekik örömöt valamivel. mondjuk Vigyél be valami érdekes cuccot, vagy hívd fel magadra a figyelmet valami nagyon király-extrém-magabiztos dologgal! Tudod: amit ők is szívesen néznek meg! Férkőzz a bizalmukba! Vagy ha nagyon rosszak a jegyeid, akkor lehet hogy az miatt nem nagyon bíznak benned, mert azt hiszik hogy buta vagy. Ekkor javíts a jegyeiden! Ilyeneken törd a fejed!! Sikerülni fog! Ne add el ;)
2013. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez valtozni fog.

Futyulj rajuk. legy onmagad. Viselkedj ugy, ahogy neked jo es neked megfelel. Ne akarj olyan lenni mint a tobbiek. Tudom, ez nehez ebben a korban, de majd belatod hogy igy van.

2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi Gréta am. 4 5 tanuló vook
2013. máj. 12. 16:58
 4/12 anonim válasza:

Hmm erről nekem az jutott eszembe, hogy nálunk 6.ban szűntek meg a kiközösítések. Szerintem ezt egy idő múlva ki fogják nőni.

A csúfolás meg elég fura 12 évesektől... na mindegy.

Változnak az idők.

2013. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem. :/
2013. máj. 12. 18:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Am. pár menő már barátkozik velem de csak csajok.De ők se igazán.
2013. máj. 12. 19:04
 7/12 anonim válasza:
Szidd a tanárokat. Az mindig beválik :D
2013. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De mondjam a tanárnak vagy a háta mögött?:/
2013. máj. 14. 19:44
 9/12 anonim válasza:

Ha a tanárnak mondod, csak magad alatt vágod a fát.

Ha van olyan tanár akit mindannyian utáltok, azt lehet cikizni.

2013. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igaz.
2013. máj. 14. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!