Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná, hogy mi...

Esther98 kérdése:

Valaki elmagyarázná, hogy mi a Shelby, és a Mustang között a kapcsolat/különbség? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Múltkor készítettem egy rajzot, amin én tudomásom szerint egy Mustang GT-R van. Ma feltöltöttem a netre (nem FB), és most kaptam rá gúnyolódó kommenteket. Nem tudok angolul, de rájöttem, hogy azzal van a baj, hogy a rajzomon a rendszámtáblára MUSTANG GT-R van írva, mellette a Shelby kobrája. Én a mintaképet Mustang GT-R címszóval kerestem, és most utánanéztem, hogy az valójában egy GT500-as volt.

De most már, hogy így komolyabban beleástam magamat, és a wikipédia-google duó nem adott elég választ, szeretném tudni, mi van a Shelby-vel és a Ford Mustanggal, mert a Shelby logót ugyanúgy láttam pl. egy Chevy Camarón is. Addig eljutottam, hogy Shelby egy autóversenyző-tervező volt, de akkor márkától függetlenül ugyanúgy átalakított Camarókat és Mustangokat is, és azok ugyanúgy eladósorba kerültek, tömegcikként?



#Mustang #Chevrolet #Ford Mustang #Chevy #Chevrolet Camaro #Chevy Camaro #Ford Mustang GT-R
2013. máj. 11. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Shelby a Mustang tuningolt változata és ezt is tömeggyártották (persze nem annyira mint az alap Mustangot).
2013. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xtrem5556 válasza:
A Shelby-ből 1200 gyártottak összesen a Ford mustang egy verseny kiadása amit sorozat gyártottak egy Shelby nevű versenyző úriember tervezése alapján!
2013. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen.
2014. jún. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!