Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biciklisek, motorosok tudnátok...

Biciklisek, motorosok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve kb 6-éve DH-biciklizem.Ma előszőr Full-Faces bukosisakba mentem ki az útra nert bem akartam leszedni plussz ha van valami gond akkor biztosan megvéd.

A következő volt:Jött egy motoros rám köszönt,jött még egy az is meg még több életembe nem láttam őket.Ennyi mindent vált ki egy bukosisak?Nem ciki full faces bukosisakba utcán biciklizni ?



2013. máj. 11. 11:33
 1/1 anonim válasza:
Hát már elég rég motorozok de engem nem igazán érdekel, hogy más milyen bukósisakot visel. Lehet, hogy túrázni voltak valamerre és köszöntek. És ennyi, de a sisak az nem sokat tesz a köszönésekért
2013. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!